Dvojitý imigračný meter

Autor: Ondrej Škvarenina | 7.8.2015 o 0:00 | (upravené 7.8.2015 o 20:41) Karma článku: 3,23 | Prečítané:  389x

Podľa strany Naše Slovensko sú násilnosti 300 ľudí v dave 8000 ľudí zanedbateľné. Očividne však toto nemysleli pre každý dav.

Keď 20. júna v Bratislave na proteste proti migrantom došlo k násilnostiam, kedy desiatky ľudí z davu narušili priebeh cyklistickej súťaže a napadli rodinu zo Saudskej Arábie, viacerí ľudia boli v rozčúlení z takéhoto chovania. Rozčúlení boli však aj protestujúci, mysleli si, že sa im ukrivdilo.

Z oficiálneho vyjadrenia zo stránky strany Naše Slovensko:

"Povedzme si ale pravdu! Všetky násilností, o ktorých dnes píšu médiá, sa stali až po skončení protestu, aj to na miestach kde sa protest vlastne ani neodohrával! Zúčastnilo sa ich maximálne 300 osôb, čo je z celkového počtu 8 000 účastníkov zanedbateľný počet."

Aj keď o čísle 8000 by sa dalo pochybovať povedzme, že to tak naozaj bolo. 300 osob z 8000 tisíc to je 3,75 % ľudí. A veru, možno majú pravdu a naozaj to bolo od liberálnych náprotivkov generalizujúce povedať, že tá masa ľudí bola len jedna násilná banda. Áno, ukrivdili sme.

Dnes Európa rieši problém migrácie a viaceré slovenské domácnosti zahaľuje aura hystérie. Každý utečenec je moslimský terorista, ktorý si bude so zbraňou ruke presadzovať svoje zvrátené hodnoty. Pravdepodobne je to kriminálnik a násilník.

Nájdu sa takí...

Nájdu sa medzi skupinou utečencov a imigrantov a nájdu sa aj v počte 8000 ľudí na Námestí SNP v Bratislave. Nájdu sa všade a vždy je to len zlomok. Argument zanedbateľného počtu platí pri násilnostiach na Slovensku, ale už neplatí keď sa rozprávame o migrantoch.

Slováci nie sú hlúpi, veď veľmi dobre zhodnotili, že generalizovať dav podľa jeho niekoľkých desiatok členov je chybné. Ale slovenská logika má svoje pevné hranice, za ktoré keď zájde tak sa vytratí.

A títo Slováci si tieto HRANICE budú tvrdo strážiť, nech je pravda hocijaká.

;)

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Fico rieši elektrinu len na strednom Slovensku, cena však stúpla aj inde

Začiatkom roka niektorým domácnostiam extrémne stúpli ceny elektriny. Minulý týždeň proti šéfovi regulačného úradu Jozefovi Holjenčíkovi zasiahol premiér Robert Fico.

DOMOV

Lipšica obvinili pre nehodu z prečinu usmrtenia

Exposlancovi zatiaľ obvinenie nedoručili.


Už ste čítali?